слим лајн slim line club 01

Зошто жените ги одбираат Slimline Acai Berry капсулите? Дознајте како делуваат и кои бенефити ги поседува овој производ

За среќа имавме можност да ја запознаеме и лично и да ја почувствуваме нејзината енергија, срдечност и грижа! Марија Костовска е еден од сопствениците на Slim Line Club. Како што знаете, во нивната палета на производи има различни видови на капсули кои поради својата ефикасност станаа многу популарни. Во оваа прилика, ќе имаме можност, директно од Марија да слушнеме за еден од најпродаваните производи за слабеење, а тоа се Slimline Acai Berry капсулите, кои со процесот на ребрендирање во мај годинава, добија нов препознатлив изглед во црна боја.

Таа кажува дека новиот лик е многу попривлечен за корисниците, односно купувачите, а напоменува дека составот воопшто не е променет.

Може да ве интересира: Вистини и заблуди за Slim Line капсулите (кратко видео).

слим лајн slim line club 1

Зошто се користат овие капсули, а не некои други?

Марија дава одговор и на ова прашање. Таа објаснува дека предноста на овие капсули е во тоа што покрај намалувањето на апетитот и придонесуваат за намалување на телесната тежина, исто така го забрзуваат метаболизмот и влијаат на подобрување на тонусот на кожата, што е исклучително важно при слабеење.

„Во својот состав содржат Acai Berry бобинки од Амазон и екстракт од Aloe Vera кое го надополнува квалитетот и структурата на кожата и ја прави помазна. Во процесот на слабеење, поточно како последица од брзо слабеење, кај некои луѓе кожата се опушта и обвиснува, но ако ги користите овие капсули тоа нема да се случи поради нивниот состав.“ – вели Марија.

Таа има да ни каже многу повеќе и ние со нетрпение очекуваме нови информации од неа! А, доколку имате некакви прашања во врска со Slimline Acai Berry капсулите, сакате да ги купите или да ги истражите дополнително, кликнете тука, јавете се на телефоните 078 215 929 и 02 270 0028 или контактирајте ја Марија на нејзиниот личен Facebook профил, на кој може да ја следите и понатаму за нови инфо видеа.

За повеќе детали кликнете на линкот и погледнете го видеото во прилог:
https://www.facebook.com/marija.krstikeska.kostovska/videos/10213869033310305/

слим лајн slim line club 2

Ви препорачуваме да прочитате: Една година постоење на Slim Line Club-от во Битола! Дознајте како поминавме на настанот!

Клучни зборови:

Сподели: