десерт со Vincinni

Добитници од наградниот натпревар „Направи брз десерт со Vincinni производи и освој награда!“

Изминатите денови се засладувавме и креиравме убави десерти со Vincinni, а сега е време да ги наградиме највредните читатели кои го прифатија слаткиот предизвик „Направи брз десерт со Vincinni производи и освој награда!“.  

Ни пристигнаа многу убави рецепти, а целосната галерија може да ја погледнете тука.

винчини натпревар

Најсреќните 5 читатели кои ги исполнија условите за учество во наградниот натпревар и се добитници на пакет производи се:

  1. Габи Даце Павловски
  2. Оливера Тосева
  3. Менка Димитриева Николовска
  4. Маја Ѓореска Николовска
  5. Ружица Никле

Им честитаме на среќните добитници и ги замолуваме во рок од 3 дена, во порака на нашата фан страница Сѐ за храна, да ни достават податоци за достава на наградата (име, презиме, адреса и телефон).

Важно! Наскоро очекувајте нов предизвик и награди од нашите пријатели! Следете нѐ, приготвувајте ги рецептите од sezahrana.mk и очекувајте нови изненадувања!

Ви предлагаме да прочитате: Fantasia Brownie – брз колач кој може да го направи секој.

Сподели: